FAQ

поширені питання

Для польотів на параплані необхідні сприятливі погодні умови: певний напрямок та сила вітру. Тому точно планувати дати польотів заздалегідь ми не можемо. Як правило, планування можливо лише на два-три дні наперед. Отже, аби не пропустити анонси польотів, ми радимо слідкувати за анонсами на наших сторінках у facebook чи instagram або у нашому Telegram-каналі. Незабаром на нашому сайті запрацює інтерактивний календар, який дозволить бачити найближчі дати польотів та бронювати політ одразу на сайті.  А поки що не вагайтеся зв’язатися з нами, щоб дізнатися про наші плани або забронювати політ.

Для нашої команди Ваша безпека – єдиний і беззаперечний пріоритет, важливіший за будь-що. Ми проводимо польоти тільки за безпечних погодних умов та на перевіреному та сертифікованому споряджені. Параплани, аварійні парашути та підвісні системи проходять технічну перевірку двічі на рік. Усі пілоти-інструктори мають українську ліцензію, що визнається у більшості країн світу. Пілоти-інструктори мають великий досвід та постійно підвищують свій професійний рівень. На час польоту ми обов’язково забезпечуємо Вас підвісною системою з надійним протектором та шоломом. Але ми завжди просимо пам’ятати, що парапланеризм – це екстремальний вид спорту та передбачає певний ризик. Ставитися до інструкцій пілотів і правил поведінки на льотному майданчику треба уважно і серйозно.

Боятися – це нормально і не соромно. Якщо Вам страшно перед польотом, не вагайтеся поділитися своїми хвилюваннями з пілотом. Він (або вона) зробить все, щоб політ пройшов для Вас комфортно. І хочемо відкрити таємницю: політ на параплані – найлегший спосіб побороти страх висоти. І це не перебільшення. За кілька років польотів ми переконувалися в цьому неодноразово на прикладі наших гостей. Люди з аерофобією забували про свій страх, піднімаючись в небо на параплані. І кожен раз нас це дивує. Але кожна людина індивідуальна і, якщо під час польоту Вас захоплює неконтрольована паніка,  обов’язково дайте знати про це пілоту, щоб він міг заспокоїти Вас та якомога швидше повернути на землю.

Дістатися будь-якого з наших парадромів найзручніше власним транспортом. Але кожна локація в цьому плані індивідуальна. Приміром, у Києві є парадром, до якого можна дійти пішки від найближчого мікрорайону столиці за 15 хвилин. А є й такі, до яких громадським транспортом дістатися неможливо. Ми завжди намагаємося допомогти з організацією трансферу в індивідуальному порядку: або запрошуємо приїхати до парадрому разом з нашою командою, або за наявності достатньої кількості охочих, наймаємо додатковий транспорт. Ми намагаємось зробити трансфер або безкоштовним або за мінімальною ціною. Якщо Вам потрібна допомога з доїздом до парадрому, узгодьте це питання з нашими координаторами під час бронювання польоту.

Фактично, вікових обмежень у нас не має. З нами літали гості від 6 до 72 років. І це не межа. Але є вагові обмеження: вага пасажира має бути від 40 до 110  кг, а зріст не менше 140 см. Але з цього правила бувають індивідуальні виключення. За певних погодних умов і при правильному підборі обладнання, ми можемо організувати політ для людей з більшою або меншою вагою. Але такі польоти оговорюються та організовуються суворо в індивідуальному порядку. Так само в індивідуальному порядку ми організовуємо польоти для людей з обмеженими фізичними можливостями.
Діти, молодші за 18 років допускаються до польотів лише у присутності або за письмовою згодою батьків.

Піднятися в небо не зможуть люди, що:
  • Важать менше 35кг, або більше 110кг без попереднього погодження з пілотами;
  • Мають невилікувані переломи кінцівок, хребта, травми голови, важкі хвороби серцево-судинної системи;
  • З психічними чи неврологічними розладами;
  • Перебувають у стані депресії чи інших негативних станах, схильні до самогубства;
  • Вагітні жінки з 12-го тижня вагітності.
Залишаємо за собою право відмовити у польоті:
  • Людям з ознаками алкогольного/наркотичного сп’яніння;
  • Якщо морально-психологічний стан особи викликає сумніви у пілота;
  • Порушникам загально етичних норм моралі та поведінки;
  • Людям у поганому, негативному або агресивному настрої.

Інструктаж перед польотом триває 3-5 хвилин. Політ не потребує від Вас будь-яких спеціальних навичок, оскільки Все, що потрібно, робить досвідчений пілот-інструктор, а Вам залишається лише домовитися з ним про стиль польоту та насолодитися Вашим знайомством із Небом.

По-перше, одяг має відповідати погоді на землі з врахуванням того, що в польоті може бути прохолодніше на 5-10°С. Також треба врахувати і захиститися від вітру, який ви будете постійно відчувати під час польоту. Дуже важливо – правильне взуття. Взуття має надійно захищати ногу та бути максимально зручним для короткої пробіжки (кросівки або ботінки). Шльопанці, сандалії, взуття на підборах та їм подібне для польотів не підходить і може бути причиною для відмови у польоті, оскліьки створює небезпеку при зльоті та посадці. Бажано мати при собі одяг, що повністю закриває ноги та руки. Для захисту очей також рекомендуємо мати при собі окуляри. Восені та весною не завадять теплі рукавиці.

Ви можете подарувати політ рідним чи друзям. Для цього достатньо замовити подарунковий сертифікат на нашому сайті. Термін дії сертифікату – 1 рік з моменту отримання.  Для здійснення польоту власник сертифікату повинен мати його з собою і перед польотом віддати координатору. Сертифікат не підлягає поверненню, але Ви можете передарувати чи перепродати його іншій особі.

Маємо досвід і залюбки організовуємо групові виїзди на польоти за попередньою домовленістю. Можливі поїздки у найкращі льотні місця України. Також можливе розміщення реклами на наших крилах або на наших веб-ресурсах. Не вагайтеся зв’язатися з нами.