FAQ

Найчастіше задаване питання

Польоти залежать від сприятливих погодних умов і ми не можемо точно повідомити дати наперед. Отже, ми радимо слідкувати за анонсами на наших сторінках у facebook та instagram. Також, при виборі опції ”Забронювати” найближчі дати польотів підсвічені та доступні для бронювання. Після оголошення дати польоту – напишіть нам у соц мережах або зателефонуйте за номерами 0933064503 та 0969244613 і ми надамо вам детальну інформацію про майбутні польоти.

Парапланеризм є видом екстремальної діяльності із високим рівнем пасивної безпеки. Польоти проводяться тільки під належні погодні умови, гості забезпечуються шоломом та необхідним спорядженням для забезпечення захисту. Усі інструктори мають відповідну ліцензію на проведення тандем-польотів та посвідчення пілота, що визнаються у більшості країнах світу. Кожен пілот літає із запасним парашутом, що розрахований на вагу пілота та пасажира разом. Але важливо пам’ятати, що парапланеризм залишається екстремальним видом спорту та передбачає певний ризик.

Підпишіться на нашу спільноту у facebook, instagram, або напишіть нам, щоб ми додали вас до чату, і ви завжди знатимете, коли плануються польоти. Можна переглядати стрічку групи без підписки, якщо дата запланованих польотів вам підходить – телефонуйте нам.

Польоти проходять у найкращих місцях неподалік від Кам’янця-Подільського

Виїзд на старт переважно власним транспортом. Польоти, в залежності від погодних умов, відбуваються з Хмельницької або Чернівкцької області. За потребою ми допоможемо організувати трансфер до місця польотів. Більш детально про можливості дібратись до старту запитуйте за нашими номерами тел.

Будь-хто у доброму здоров’ї і позитивному настрої, віком від 18 років, важить від 35-40 до 110 кг. Діти до 18 років, що важать не менше 35-40 кг і ростом не менше 140см – у присутності батьків.

Виконати політ не зможуть люди, що:
  • Важать менше 35кг, або більше 110кг
  • Мали нещодавно переломи кінцівок, хребта, травми голови, важкі хвороби
  • З психічними чи неврологічними розладами
  • Перебувають у стані депресії чи інших негативних станах
  • Вагітні жінки після 3-го місяця вагітності
До польотів не допустять:
  • Людей в стані алкогольного/наркотичного сп’яніння
  • Якщо морально-психологічний стан особи викликає сумніви
  • Порушників загально етичних норм моралі і поведінки
  • Людей у поганому і негативному настрої

Головне – взуття. Взуття має надійно захищати ногу та бути максимально зручним (кросівки або боти). Шльопанці, сланці, взуття на шпильках та їм подібне не підходять. Бажано мати при собі одяг, що повністю закриває ноги та руки. Для захисту очей також рекомендуємо мати при собі окуляри.

Ви можете подарувати політ рідним чи друзям. Для замовлення сертифікату оберіть відповідну опцію на нашому сайті. Термін дії – 3 місяці з моменту отримання (строк сертифікату рахується тільки під час сезону польотів з 1 травня до 1 листопада, придбавши сертифікат за межами цих дат термін дії не нараховується). Людина із подарованим сертифікатом повинна мати його з собою і перед польотом віддати пілоту. Сертифікат не підлягає поверненню чи перепродажу, але ви можете передарувати його іншій особі.

Підготовичй інструктаж займає 2-5хв. Політ не потребує спеціальних навичок так, як за вас все робить досвідчений пілот-інструктор.

Ми також організовуємо масові польоти по домовленності. Можливі поїздки у найкращі місця для польотів в Україні. Можливе розміщення реклами на наших крилах або на наших веб-ресурсах. Більш детальну інформацію запитуйте за тел.