Політ на параплані Демшин

Демшин

Трансфер до місця

Проживання

Комплексний відпочинок

Бонуси від партнерів

Настав день, коли в очікуванні надзвичайних емоцій ви готуєтеся обрати дату та місце свого першого польоту на параплані. Демшин – атмосферне місце, що скромно ховає секрети, які відкриваються нам лише з висоти пташиного польоту. І от настав момент, коли ви розумієте, що втрапили в мрію свого життя: скелясті стрімчаки, вільний політ на параплані в тандемі з вітром над водами могутнього Дністра. Вони змагатимуться за вашу увагу з неймовірними краєвидами, де, мов близькі друзі обіймаються дві області – Хмельницька та Чернівецька. Лише 30 кілометрів від легендарного міста Кам’янець-Подільський і ви далеко від метушні туристів та поряд із дружньою командою Babak Fly. От і настав день втілювати мрії про небо, подумаєте ви просебе.

Деталі польоту

Страхування Пасажирів

Обовязкове страхування кожного пасажира перед польотом

Трихвалість польоту

В залежності від погодних умов

Можливість польоту у двох

В залежності від погодних умов

200-100 метрів висоти

Якщо не набираємо потрібної висоти то літаємо знову)

Сертифіковане спорядження

Яке пройшло міжнародну сертифікацію

Опис місця польотів "Демшин"

Аерологія Приморських Альп відома своїми тепловими насосами та високими хмарними базами, які можуть перевищувати 4000 метрів.
Поруч є ще кілька місць: Гурдон, що на південь, пропонує хороші зимові польоти на перебігах; Кол де Блейн на заході – це набагато простіший стартовий майданчик для польових перевезень; Лаченс – це місце, куди можна поїхати на захід.
Зльоти, орієнтовані на південь, на Шейроні названі на честь їх висоти зверху вниз у метрах від поля посадки: 300, 600, 700, і ви можете летіти з вершини на 1778 метрів. Місцева школа парапланеризму здійснює трансфер з посадкового майданчика на 4 × 4 доріжки до 300, а влітку вона також перевозить пілотів по сухій гірськолижній трасі з північного боку до пусків 600/700. Ці треки заборонені для приватних користувачів, тому сила ніг – це єдиний інший шлях. Однак ранковий похід і переліт на Шейроні є чим насолодитися, середньовічні руїни, замші та козелики доповнюють чудові краєвиди.