Політ на параплані Кам’янець Подільський

Польоти на параплані Кам'янець-Подільський

Знов наснилося, що ви літаєте над землею легко і чарівно? Тоді час вирватися з містичного лабіринту Кам’янця-Подільського на свіже повітря до берегів величного Дністра та перетворити свої сни на реальність! Політ на параплані у Кам’янці Подільському – це можливість виїхати на природу в компанії близьких людей, піднятися в повітря, немов птах, і під надійним доглядом досвідчених майстрів-пілотів побачити заповідні куточки Поділля такими, якими ви їх ніколи не бачили! Ви не повірите пілотам, коли вони розповідатимуть про технічні характеристики та підйомну силу параплану. В небі над Дністром можна вірити тільки в одне: політ на параплані – це справжня магія. І для цієї магії ми обрали найчарівніші місця. Сакральна Бакота – місце нескінченної сили, масштаб якої легко усвідомити, коли під ногами сапфірова безодня, а ви почуваєтеся безпечно і впевнено, довіряючись вашому пілоту. Демшин  – місце де можна відчути як мірно віками дихає Дністер, спіймати його тепле дихання і в ньому підніматися все вище і вище… Сокіл – де краєвид подільського простору  перехоплює дихання і закарбовується в пам’яті на все життя, поселяючись у ваші сни. Хоча… Після польоту на параплані вам буде складно відрізняти сни від реальності. 

Деталі

Страхування Пасажирів

Власний страховий фонд з найбільшою сумою покриття в Україні

Час польоту на параплані 10-15+хв

Оптимальний час для максимального задоволення від польоту

Одночасний політ для двох

Можливість польоту поруч один з одним

Моніторинг погоди

Ми постійно слідкуємо за погодою, щоб обрати для вас найкращі умови для польоту

400-1000+м висоти

Залежно від погоди, вашого самопочуття та обраної локації

Сертифіковане спорядження

Тільки перевірене спорядження, сертифіковане за міжнародними стандартами

Як політати на параплані у Кам'янці ?

Політ на параплані у Кам’янці-Подільському можливий за наявності сприятливих погодних умов. Бронюйте політ у Бакоті, Демшині чи будь-якій іншій локації –  кожну з них ми обирали так, щоб від краєвиду  у вас перехоплювало дух, а з польоту залишились тільки найкращі спогади. Якщо найближчі дати недоступні для бронювання – варто дочекатись покращення погоди. Ми опублікуємо анонс польотів на наших ресурсах (телеграм, інстаграм, фейсбук) та відкриємо бронювання на сайті, як тільки з’являться сприятливі для польотів погодні умови. 

Бакота

Хмельницька область

Бакота

Чернівецька область

Команда Кам'янець-Подільський

IMG_6941-min

Микола

ПІЛОТ, ОРГАНІЗАТОР КОМАНДИ,

Літає з 14 років. перший політ в 11р. Досвід польотів понад 10 років. Досвід польотів в Альпах, Татрах, Карпатах. Перший в Україні виконав стрибок з повітряної кулі на параплані.  

img_20210605_135812-01-1-min.EtcCg

Олег

ПІЛОТ

Літає з 2013 року. Польоти в Україні та за кордоном. Пройшов SIV-курс (тренувальна симуляція небезпечних режимів польоту). Чудово знає кожну локацію для польотів біля Кам’янця-Подільського. 

IMG_6539-min

Міша

ПІЛОТ

Літає з 2012р. Учасник міжнародних змагань. Регулярно літає біля Дністра, як соло-польоти, так і в якості тандем-пілота. 

DSC_0225-min

Віра

КЛІЄНТ-САППОРТ

Якісно організує ваш процес підготовки до польоту. Допоможе обрати для вас пілота та зробить так, щоб хвиля позитиву накрила вас ще до початку польотів. 

IMG_20210827_151124_866-01-min

Оленка

КЛІЄНТ-САППОРТ

Оленка – ваша опора та підтримка у день польотів. Зустріне, розповість все про польоти, як дістатись до старту, заспокоїть, якщо вам страшно і прослідкує, щоб ви отримали тільки найкращі емоції від польоту. 

Політ на параплані Кам’янець Подільський