Політ на параплані Кам’янець Подільський

Польоти на параплані Кам'янець-Подільський

Текст на 300-450 символів (включно з пробілами). Обов’язково має бути одна-дві фрази “Політ на параплані у Кам’янці-Подільському”, “Політ на параплані Кам’янець-Подільський” тощо. Головна інформація про місце польотів (спитати у Бабака особливості й деталі). 

Деталі

Страхування Пасажирів

Обов'язкове страхування кожного пасажира перед польотом

Час польоту на параплані 10-15+хв

Залежить від локації польотів, вашого самопочуття та бажання політати більш спокійно чи з елементами повітряної аеробатики

Одночасний політ для двох

В залежності від локації та погодних умов в небі можуть знаходитись декілька парапланів

400-800 метрів висоти

Залежно від погоди у день польотів

Сертифіковане спорядження

Міжнародна сертифікація спорядження, що відповідає всім стандартам безпеки

Як політати на параплані у Кам'янці ?

Локація для польотів на параплані, що розташована найближче до Києва. Гарне місце для ознайомчих польотів. Під час польоту у Погребах можна побачити  неймовірні краєвиди Києва, Дніпра, Десни та Київського водосховища.  Є місце для мангала та рибалки. Саме на цьому парадромі можливі нічні польоти на параплані. 

Бакота

Хмельницька область

Бакота

Чернівецька область

Команда Камянець Подільский

alternative

Микола

ПІЛОТ, ОРГАНІЗАТОР КОМАНДИ,

Літає з 14 років. перший політ в 11р. Досвід польотів понад 10 років. Досвід польотів в Альпах, Татрах, Карпатах. Перший в Україні виконав стрибок з повітряної кулі на параплані.  

img_20210605_135812-01-1-min.EtcCg

Олег

ПІЛОТ

Літає з 2013 року. Польоти в Україні та за кордоном. Пройшов SIV-курс (тренувальна симуляція небезпечних режимів польоту). Чудово знає кожну локацію для польотів біля Кам’янця-Подільського. 

IMG_6539-min

Міша

ПІЛОТ

Літає з 2012р. Учасник міжнародних змагань. Регулярно літає біля Дністра, як соло-польоти, так і в якості тандем-пілота. 

DSC_0225-min

Віра

КЛІЄНТ-САППОРТ

Якісно організує ваш процес підготовки до польоту. Допоможе обрати для вас пілота та зробить так, щоб хвиля позитиву накрила вас ще до початку польотів. 

IMG_20210827_151124_866-01-min

Оленка

КЛІЄНТ-САППОРТ

Оленка – ваша опора та підтримка у день польотів. Зустріне, розповість все про польоти, як дістатись до старту, заспокоїть, якщо вам страшно і прослідкує, щоб ви отримали тільки найкращі емоції від польоту. 

Політ на параплані Кам’янець Подільський