Політ на параплані Київ

Інформація о польотах на параплані у Києві

Чи можна поглянути на улюблене місто по-новому? Стати ближчим до неба та заново ним захопитися під дотики вітру та музику варіометру у вільному польоті. Адже політ на параплані в Києві – це не про межі та бар’єри, а про атмосферу нових відчуттів, які, здавалося, вже звичні. З польотами на параплані в Києві ви не лише в безпечних руках та стропах, але й в дружній сімейній компанії. Та, обережно, – є ризик заново закохатися в життя.

Деталі Польоту - Київ

Страхування Пасажирів

Обов'язкове страхування кожного пасажира перед польотом

Час польоту на параплані 7-15+хв

Залежить від локації польотів, вашого самопочуття та бажання політати більш спокійно чи з елементами повітряної аеробатики

Одночасний політ для двох​

В залежності від локації та погодних умов в небі можуть знаходитись декілька парапланів

400-800+ метрів висоти

Залежно від локації та погоди у день польотів

Сертифіковане спорядження

Міжнародна сертифікація спорядження, що відповідає всім стандартам безпеки

Опис місця польотів на параплані у Києві

Лише за 1 годину 30 хвилин з нами можливо все та навіть більше. Політ на параплані в Києві – це нові круті знайомства, підйом на висоту від 400 до 800 метрів, суперкороткий, але суперпрофесійний інструктаж з висококваліфікованими пілотами, мегавибух природного задоволення й захоплення подиху від краєвидів на Дніпро, Десну та Київське море. 

Політ на параплані в тандемі може тривати від 8 до 15 хвилин в залежності від ваших побажань, які із задоволенням будуть враховані нашими пілотами. Локація польотів на параплані біля Києва здивує, адже спокійна таємнича рівнина зміниться на еклектику урбаністики та природних див, які людське око осягне лише з висоти. Чи можна провести цей час із більшої користю та задоволенням?

Політ на параплані Київ

Євген

ПІЛОТ, ІНСТРУКТОР

і тут також

Віта

КЛІЄНТ-САППОРТ

тут буде щось дуже цікаве

alternative

Микола

ПІЛОТ, ОРГАНІЗАТОР КОМАНДИ, ІНСТРУКТОР

Літає з 14 років. перший політ в 11р. Досвід польотів понад 10 років. Досвід польотів в Альпах, Татрах, Карпатах. Перший в Україні виконав стрибок з повітряної кулі на параплані.  

Олексій

ПІЛОТ

Досвід роботи тандем-пілотом за кордоном, досвід польотів у складних гірських умовах та на рівнині. Учасник змагань.

Оля

КЛІЄНТ-САППОРТ

Зустріне вас на старті та допоможе правильно підготуватись до початку польотів. Від Олі ви отримаєте ваш квиток в небо з гарантією повернення на землю щасливою людиною.