Політ на параплані Київ

Про політ на параплані у Києві

Втомилися від конференцій в Zoom, беклогів, спринтів та дедлайнів? Службові наради, планування та касові розриви перетворюють Ваше життя на кіно про «день бабака» але без happy end? Тоді fly Babak, Fly! Політ на параплані в Києві – це не просто вийти з зони комфорту, це – відкрити для себе інший світ. Світ, в якому горизонт тікає від Вас на десятки кілометрів. Світ, в якому можна тримати Київ на долоні, як дивовижний ювелірний сувенір. Перезавантаження, джерело натхнення, розрив шаблонів та втеча із замкненого кола столичної метушні – все це про перший політ на параплані з видом на Київ на нашій основній локації – Погреби. Бажаєте провести медитацію в небі чи, навпаки, зарядитися адреналіном? Параплан уможливлює поєднати одне з іншим! Бажаєте піднятися ще вище? Тоді Вам з нами на локації, що розташовані подалі від столиці з її завантаженим повітряним простором: Фасова, Веселинівка, Кагарлик. Поділіться своїми мріями з нашими пілотами та довірте їм організувати ваше побачення з Небом. Ви запам’ятаєте цю пригоду назавжди

Деталі Польоту - Київ

Страхування пасажирів

Обов'язкове страхування на період проведення польоту

Час польоту на параплані 7-15+хв

Залежить від локації, бажаного стилю польоту та погоди у день польотів

Одночасний політ для двох​

Послуга парних польотів у Києві поки недоступна

Сприятливі погодні умови

Польоти на 100% залежать від погодних факторів (сила та нпрямок вітру, хмарність тощо)

400-800+ метрів висоти

Залежно від погодних умов, локації та вашого самопочуття

Сертифіковане спорядження

Тільки перевірене та сертифіковане спорядження

Опис місця польотів на параплані у Києві

Політ на параплані в Києві – це нові круті знайомства, підйом на висоту від 400 до 800 метрів, короткий, але професійний інструктаж з висококваліфікованими пілотами, мегавибух природного задоволення й захоплення подиху від краєвидів. Політ на параплані в тандемі може тривати від 7 до 15+ хвилин в залежності від ваших побажань, які із задоволенням будуть враховані нашими пілотами. Усі локації польотів під Києвом підібрані для того щоб здивувати вас і зробити ваш політ незабутнім. Чи можна провести цей час із більшою користю та задоволенням?

Політ на параплані Київ

Євген

ПІЛОТ, ІНСТРУКТОР

Підніме вас в Небо з любов’ю і гумором. Повітряний гід: покаже і розкаже пор все навколо. А також може навчити вас літати самостійно. 

Віта

КЛІЄНТ-САППОРТ

Зустріне вас з посмішкою і зробить ваше перебування на парадромі комфортним і допоможе побороти ваші сумніви або страх перед польотом. Вирішить будь-які складнощі, проводить вас в Небо і першою привітає з поверненням на землю.

alternative

Микола

ПІЛОТ, ОРГАНІЗАТОР КОМАНДИ, ІНСТРУКТОР

Літає з 14 років. перший політ в 11р. Досвід польотів понад 10 років. Досвід польотів в Альпах, Татрах, Карпатах. Перший в Україні виконав стрибок з повітряної кулі на параплані.  

Олексій

ПІЛОТ

Досвід роботи тандем-пілотом за кордоном, досвід польотів у складних гірських умовах та на рівнині. Учасник змагань.

Оля

КЛІЄНТ-САППОРТ

Зустріне вас на старті та допоможе правильно підготуватись до початку польотів. Від Олі ви отримаєте ваш квиток в небо з гарантією повернення на землю щасливою людиною.